Říjen 2010

Nový pohled na upíří svět - Darren Shan

27. října 2010 v 15:02 | Tarina S. |  Books

Darren Shan je dvanácti dílná ságy od irského spisovatele Darrena O'Shaugnesseyho.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
   Darren Shan je normální lidský chlapec, který jednou neposlechne radu svého učitele a spolu se svým kamarádem Stevem navštíví Panoptikum zrůd (Cirque du freak). Darren je blázen do pavouků, což zapříčiní spoustu problémů! Poté, co uvidí neuvěřitelné číslo Lartena Hroozleyho a jeho pavouka Madame Okty se Darren rozhodne, že Oktu ukradne a začne s ní cvičit on! Jenže to samozřejmě nemůže skončit dobře! Jednou, když přijde Steve Darrena navštívit se Okta vymkne jeho kontrole a kousne Stevea! Asi nemusím zmiňovat, že je smrtelně jedovatá! A aby toho nebylo málo, tak Darrena rozhodí zjištění, že pan Hroozley je upír a nabízí mu lék ny Stevovu záchranu... háček je v tom, že se Darren bude muset stát jeho upířím pomocníkem! Takže si s Hroozleym vymění krev a to změní celý jeho dosavadní život!

   Bude se muset s Hroozleym vydat na spoustu nebezpečných dobrodružství, kde se vzájemně sblíží a potkají spoustu různých... ehm, stvoření :) Chvíli cestují s Panoptikem, jenže se musí rozdělit a vydat se na Upíří horu obhájit Darrenovu existenci... a tím to zaručeně nekončí!
oddělovač by http://t-m-r.blog.cz/

Německá skupina ,,The Baseballs"

25. října 2010 v 13:27 | Tarina S. |  Music
Ahoj!
Na seznamováku jsem díky kámošce objevila německou skupinu The Baseballs. Znáte je? Asi ne, co? Právě proto bych vám je ráda představila.
oddělovač by http://t-m-r.blog.cz/

t's so well to have good friends ♥

21. října 2010 v 17:42 | Tarina S. |  Dear Diary...
♪♫ hi guys ♫♪

Do školy chodím ráda kvůli přestávkám :D Nebudete věřit, jaký děláme blbiny a ty hlášky! :D Prostě nejlepší... není, co dodat :) Ale zase to učení je... ehm, no nic. Prostě je toho hodně! Třeba na zítra máme úkol z češtiny, potom si připravit 2 dialogy na angličtinu, ... Pořád píšeme nějaký testy, ale zvykám si :D Jedničky zůstaly na základce, s tim už jsem se smířila.
Stop war hug more, please by http://t-m-r.blog.cz/

Saturday...relax, take it easy!

2. října 2010 v 15:10 | Tarina S. |  Dear Diary...
MOZOLOV 2010 ~ http://t-m-r.blog.cz/
~ MIKA - Lollipop

Tak se opět hlásím :))
Už se dost těšim do toho Mozíku (Mozolov - místo, kam jedeme)! Dneska jsem si dala relax, protože matka odešla už ráno za strejdu, aby si půjčila tašku (mám jen jednu velkou) a pomohla mu pohlídat děti než přijde teta a´tak dále :D Přijdem někdy kolem čtvrtý, tak možná potom projedu šatník a zjistim, co všechno vlastně mám :D
oddělovač by http://t-m-r.blog.cz/


Hodina tělesné výchovy

1. října 2010 v 16:19 | Tarina S.
~ The Beatles - 8 days a week
(Upozornění: v tomto článku vylezlo na povrch moje dívčí bláznivé plánovací a natěšené já!)
- - - - - - - - - - - - - - - - -
Tak v pondělí odjíždím...těším se :D
Jo, celkem se těšim, holky mě ve škole nakazily :D Snad bude sranda :)) Přemýšlela jsem, co si vezmu s sebou (problém hroznej, co xD). Dneska nám řekli, že si máme brát šátek, tužku, pero, blok. Všechno mám. Šátek stejnej jako jedna nová spolužačka od jedný starý spolužačky :D Tužku si vezmu mojí speciální japonskou (z karate :D), propisku zase Dark Dudes a blok asi taky :)) Je čtverečkovanej, což se mi hodí. Já si hrozně ráda kreslim na čtverečky :))

Pak něco na to divadlo, který budeme hrát. Já si určitě budu brát šminky, laky na nehty, věci do vlasů a kulmu (jo, jsem holka, no :D) a možná ještě něco, jen vědět co :D Dál si potřebuju udělat seznam toho, co chci za maličkosti s sebou. Určitě mobil, sluchátka, nabíječku, foťák, baterky do foťáku a nabíječku na ně, knížku, kapesníky, kapesný (cca 200 bude stačit?), peněženku, pak přemejšlim, jestli si mám s sebou brát nějaký učebnice, ale asi se na to vykašlu :D