Leden 2011

Quote of the Week (2)

29. ledna 2011 v 14:28 | Tarina S. |  QoW
Tohle týdenní meme pořádá Judit. Já se rozhodla zapojit, takže přidávám svůj druhý kousek :) Jde o to zveřejnit zde každou sobotu tři citáty nebo scény z knihy/knih, co čtu. První - vtipný moment. Možná se tomu vy smát nebudete, mě to na tváři vykouzlilo úsměv ;) Druhý - romantický. Nemusí jít o nějakou líbačku, romantika je i něco jiného. A třetí - silný moment. Prostě něco, co se nedá zařadit do dvou výše zmíněných kategorií, ale přece jen za zmínku stojí!

Pokud jste tuto knihu ještě nečetli, nemusíte se bát, v úryvcích nespoileruju. Možná se vám to bude třeba us "silného momentu" zdát, ale je to opravdu jen zdání ;) To bych vám přece neudělala! :D
oddělovač by http://t-m-r.blog.cz/

Quote of the Week (1)

8. ledna 2011 v 10:07 | Tarina S. |  QoW
Tohle týdenní meme pořádá Judit. Já se rozhodla zapojit, takže konečně přidávám i svůj kousek :) Jde o to zveřejnit zde každou sobotu tři citáty nebo scény z knihy/knih, co čtu. První - vtipný moment. Možná se tomu vy smát nebudete, mě to na tváři vykozlilo úsměv ;) Druhý - romantický. Nemusí jít o nějakou líbačku, romantika je i něco jiného. A třetí - silný moment. Prostě něco, co se nedá zařadit do dvou výše zmíněných kategorií, ale přece jen za zmínku stojí!
oddělovač by http://t-m-r.blog.cz/

What I'm gonna read - January '11

2. ledna 2011 v 8:47 | Tarina S.
JANUARY '11: Pořád je to spousta knih :D Ale pár jich ubylo a přibyla jedna nebo dvě série :D Mám aspoň co číst :) Knihomolky forever! :D Část ,,SEHNAT" je spíš orientační, protože je ještě několik knih v AJ, které bych ráda četla, ale vyšly zatím pouze v originále, ale nevadí :). Pokud byvás nějaká kniha zaujala a chtěli jste vědět něco víc o ní nebo máte návrh na dobrou knížku, stačí napsat :) Díky :)

What I'm gonna watch - January '11

2. ledna 2011 v 8:12 | Tarina S.
JANUARY '11: Pár filmů ubylo, pár přibylo s novým rokem :D Časem to ale určitě vše uvidím... časem! ^^ Jen takové vysvětlení - ,,Novinky v kině" znamená, že bych to ráda viděla v kině. ,,Novinky bez kina" zase, že je to sice nové, ale do kina na to nepotřebuju :) ,,Ostatní filmy" jsou nějaké starší doporučené nebo tak :D A ,,Seriály" jsou snad jasné :) A ano, je možná divné, že některé premiéry nejsou tento měsíc, ale já ty filmy nechci zapomenout, takže je tu mám takhle dopředu :D

Klub všude, kam se podíváš - který je ten pro mne?

1. ledna 2011 v 17:52 | Tarina S. |  Thoughts
Zdravím zvěrstvo!

Stále se řeší něco okolo AK a tak dále. Rozhodla jsem se, že už nechci být součástí všech těhle rozepří, ale nebyla jsem si na sto procent jistá. Utvrdila jsem se v odchodu z Autorského Klubu až v okamžiku, kdy jsem díky Fyv zjistila o ,,Klubu snílků".