Listopad 2011

chtít můžeš

9. listopadu 2011 v 19:10 | Tarina |  Dear Diary...
we♥it
Minulý pátek jsme upekly s holkama na francouzské ambasádě dort. Čtyřvrstvý. Řezat ho na díly bylo na mě a R., přičemž jsme zjistili, že dorty můžou dýchat. Bylo to velice poučné, to musím uznat. Pekly jsme trochu ve stylu pejska a kočičky. Při výběru alkoholu "na ochucení" jsme se velmi bavily sbírkou, jakou tam měly. Objev balalajky za skříní nás už naprosto odrovnal. Mixování bílků ve sníh mělo taky své kouzlo. Sice všechno blízké okolí získalo nový nátěr, ale za to jsme vytvořili sníh velice kvalitní! Při převrácení mísy nevypadl, to je hlavní. Ale nakonec musím říct, že se nám dort povedl, chválili nám ho všichni a my se pěkně nadlábly!

Další den, čili v sobotu, jsme pracovaly na scénáři muzikálu do školní soutěže naši druhých ročníků. Konkrétně šlo o Romea a Julii, podle Shakespeara, samozřejmě. Původně scénář od V. měl totiž s Romeem a Julii společná pouze tato dvě jména. Zbytek jako by z oka vypadl fotorománu v bravíčku. Při té příložitosti jsme také shlédly film Romeo a Julie (imdb) z roku 1968. Mohu jedině doporučit! Bohužel, v pondělí si odhlasovali verzi z bravíčka, "když už si s tím V. dala takovou práci". Abych její práci přiblížila - spoléhá na klasický vtípek "Justin BIeber je trapný", dále si je jistá, že když ukáže ceduli "SAY NO" publikum bude určitě reagovat a tak dále. Prvek milostného trojúhelníku mezi Justinem, Romeem a Julii je samozřejmostí!

Ještě když se vrátím k pátku - byla jsem na krajském kole logické olympiády. Musím říct, že mě dost vytáčeli ti malí géniové, kteří všechno vědí a mají všechno hned hotovo a pak sebou mrskají znuděně a otravují. Když jsem měla druhou část testu hotovou o dvě minuty dříve než génius vedle mě, tak jsem mu to naznačila řádným šťouchance do židle. Oko za oko, zub za zub! S dobrým umístěním nepočítám a trochu mě to štve. Tak snad příště. Jsem totiž po příchodu na gymnázium čím dál tím více ambicioznější než kdy dřív. Soutěživá jsem ale byla vždycky.

Už vás přestanu nudit nic neříkajícím výkecem. Jsem teď už dva dny nemocná a nehorázně se nudím, tak se potřebuju trochu vypsat. Doporučuju film Dreamgirls!

Howk, T.

P.S.: Poraďte mi, prosím. Nemohu se na zítra rozhodnout mezi Harry Potterovským maratonem nebo Disneyovským maratonem! Co vám přijde lepší?