Prosinec 2011

silvestrovští přežvýkavci na sněhu

31. prosince 2011 v 19:21 | Tarina S. |  Photography
Měla bych přestat slibovat. Tak jako celkově. Tak mě tu ale teda na toho Silvestra máte narychlo. Nechci se učit, ale musím. Prahnu po vyznamenání, znáte to. Měli byste se stydět, jestli vám ještě vydrželo cukroví! Nebudu vám tady vypisovat předsevzetí ani popisovat minulý rok. Nějak jsem zaspala třetí blogoversary. Snad se příští rok polepším. Berte to jako malé předsevzetí. Zítra možná něco sepíšu. Hahaha. Teď vám jenom ukážu několik fotek místního dobytku s prvně nasněženým sněhem. Jéj! Snad se líbí.
A závěrem, než se budete kochat dobytkem, bych vám chtěla popřát šťastný Nový (i nový) rok!
nedokážu si to vysvětlit, ale líbí se mi kompozice téhle fotky. je to blbost?
.
další pseudoumělecké snímky pod perexem.

highway to hell

4. prosince 2011 v 18:37 | Tarina S. |  Dear Diary...
we♥it
(víte, že v rytmu highway to hell můžete provádět resuscitaci?)
Páni, ten čas letí. Řekla bych, že jsem tu nebyla tak dva týdny a on je to skoro měsíc. Tímto bych chtěla oficiálně poděkovat *N za probuzení! Moje absence nebyla zapříčiněna nedostatkem témat ke psaní. Fakt ne. Nápady mám, stalo se toho spousta. Na nějaké kvalitnější (doufám) články si bohužel budete muset ještě počkat, teď se zmůžu jen na pseudodeník. A sakra teď jak bych to zkrátila...

Opět jsme měli ve škole prevenci proti drogám. Díky 2 rokům společenské výchovy na základce, kde jsme se střídavě učili o drogách a o sexu, jsem se nic nového nedozvěděla. Program obsahoval taky pokřiky jako "Jsem tvrdá droga!" a trhání papírků s životními hodnotami. Jako zabití několika hodin velmi účinné. Ale naše výbuchy smíchu s klukama, během monologu a nebezpečnosti drog byly chvílemi torchu nevhodné. (Ospravedlnění: nesmáli jsme se probíranému tématu, nýbrž vlastním vtipům!)

Taky nám zorganizovali koncert, kde se půlku času mluvilo o vývoji bluesu. Nebylo to špatné, ale znova bych tam nešla. Na biologii v praxi jsme si zkoušeli první pomoc a kamarádka se chce přihlásit do červeného kříže. Byli jsme ve válečném muzeu. To nebylo nic pro mě, ale uznávám, že to bylo zajímavé. Zase jsme trochu pokročili s muzikálem a zjistili, že do premiéry nám zbývá pouhých pět zkoušek! Hard core.

Ve třídě máme nového spolužáka. Je milej, vtipnej. Velmi rychle zapadnul. Tím bych chtěla poukázat na fakt, že v naší třídě je úžasný (čti: nejlepší) kolektiv! Pak jsme konečně dodělali referát na Interpol. Možná z něj sem po odprezentování kousek hodim, je to fakt zajímavý!

No a co se teprve bude dít? Musím dodělat milion projektů a soutěží, ale to pořád. V pondělí, na Mikuláše, půjdeme do parku krást dětem sladkosti. V úterý možná na koncert kámošky s violoncellem nebo tak něco. Ve středu dokončení brigády pro tátu. Ve čtvrtek ples - maturitní a imatrikulační, 2 v 1. V pátek klasicky s A. V sobotu exkurze do nemocnice. Pak samý čtvrtletky a pololetky. Oslava zbývajících 200 dní do prázdnin (14.12.). Další čtvrtek volleyballový turnaj. Dokončení scénáře na muzikál a téměř každodenní zkoušky. Zpívání na schodech před Vánoci.

A potom už Vánoce!
A po Vánocích lyžák se třídou!
A večer se dívejte na Sněženky a machry!