Photography

infinity and beyond

5. února 2012 v 14:52 | Tarina

© Tarina S.
Starší fotka, ještě z léta. Nalezeno v archivu, opět. Líbí se mi na ní ten kontrast, ale kvalita pokulhává. Nemohla jsem si tehdy dovolit lepší fotky, páčto jsem neměla paměťovku. Bez ní jsem s větši kvalitou udělala tak dvě fotky a utrum. Konec okecávačky, snad se líbí. Nijak jsem jí neupravovala, jen jsem jí našla v počítači při čistce. Beru to jako plus.

light my way

21. ledna 2012 v 19:28 | Tarina S.

© Tarina S.
Přiznávám, neumím s Freddiem fotit v noci. Respektive za tmy. Tohle je jediná alespoň trochu použitelná fotka z celkového počtu dvaceti pořízených. Tak aspoň něco. Nijak jsem nephotoshopovala. Aspoň za to jsem ráda.
(Freddie je můj kompakt. Za dvacet tři dní spolu budeme rok a půl.)

over the river

14. ledna 2012 v 18:41 | Tarina S.

© Tarina S.
Starší fotka. Foceno kompatkem. Kvalita nic moc, ale něco se mi na ní prostě líbí. Dýchá z ní taková atmosféra... ne, deprese ne. Spíše nostalgie?

silvestrovští přežvýkavci na sněhu

31. prosince 2011 v 19:21 | Tarina S.
Měla bych přestat slibovat. Tak jako celkově. Tak mě tu ale teda na toho Silvestra máte narychlo. Nechci se učit, ale musím. Prahnu po vyznamenání, znáte to. Měli byste se stydět, jestli vám ještě vydrželo cukroví! Nebudu vám tady vypisovat předsevzetí ani popisovat minulý rok. Nějak jsem zaspala třetí blogoversary. Snad se příští rok polepším. Berte to jako malé předsevzetí. Zítra možná něco sepíšu. Hahaha. Teď vám jenom ukážu několik fotek místního dobytku s prvně nasněženým sněhem. Jéj! Snad se líbí.
A závěrem, než se budete kochat dobytkem, bych vám chtěla popřát šťastný Nový (i nový) rok!
nedokážu si to vysvětlit, ale líbí se mi kompozice téhle fotky. je to blbost?
.
další pseudoumělecké snímky pod perexem.

nalezeno v archivu

28. října 2011 v 21:14 | Tarina
Projížděla jsem archiv fotek v počítači. Většina z nich byla s lidmi (pak se mi před "nějakou dobou" vybily baterky ve foťáku a já jsem líná nabít si je). Já vím, je to smutné. Nakonec jsem našla tři fotky, které jsem ještě předělala. Jsou lehce depresivní, ale mají své kouzlo... asi. Třeba se vám budou líbit. A třeba taky ne. Foceno kompaktem, asi před tím půl rokem, jen tak z hecu. Nejsou podepsané, ale ani dost dobré na kopírování, takže ok. Už bez okecávání, pod perexem.

Famous Lennon's Wall ;)

1. dubna 2011 v 19:59 | Tarina*
Trošku starší. Necelý měsíc asi. Byl pátek a já s kámoškou jsme zase vyrazily ven. Na Kampu. To je park na Malý Straně, musíte znát! Fajn, rozhodně musíte znát Petřín, ten je kousek! :D A Pokud jste někdy byli na Kampě, tak 100% musíte znát Lennonovu zeď! Můžete tam jít obden a vždycky je jiná! Je to krásný. :) Pár kousků jsem cvakla ;)
Komentáře potěší, mimochodem! :D


Tahle se mi bohužel špatně otočila, ale připomněla mi mojí kamarádku Korejku, tak jsem to cvakla :)
pokračujte do celého článku, prosím :)

Zima? Už nikdy více!

15. března 2011 v 16:17 | Tarina S.
Zdravím. Zase jsem tu po jednou po dlouhé době s fotkami. Jsou z letošní zimy. Nejsou upravované, jen jsem si je podepsala - pro jistotu ;) Vybrala jsem šest jakž takž nejlepších. Není to žádný zázrak, ale aspoň něco. Možná jich ještě pár upravím a budu je dávat k článkům. A nebo taky ne. Zase jak budu nebo nebudu líná, že jo! :D Fotila jsem je mým kompaktem Hitachi. :) Jo a pro plnou velikost -> pravé tlačítko myši -> zobrazit obr. (nebo o to tam je :D) ;)

• Kde: Huntířov (Podkrkonoší)
• Kdy: kolem Vánoc 2010
• Foceno: náš pejsek, místní starý hřbitov, kostel, stromeček na naší skalce
• Čím: Hitachi HDC 992E (kompakt)
• Počet fotek: 6

Abstract photos - photgraphed from car (in motion)

17. listopadu 2010 v 11:43 | Tarina S.
Mám tady pro vás takovou várku fotek. Je to vlastně takový abstract mix. Foceno včera v podvečer (cca 17.30, takže už byla tma) za jízdy autem z mise ,,Kvádro". Pro nechápavé - jeli jsme za tátovým kamarádem půjčit bratrovi kvádro na ples. No a já našla v tašce foťák, tak jsem si vypla blesk, abych nerušila a začla zběsile cvakat všechny ty světýlka a tak různě... Inu, vzniklo toto (viz níže), dle mého názoru celkem zajímavé, takže co vy na to? Doufám, že se to nebude načítat dlouho, jinak jsem dala pro jistotu ostatní pod perex a ještě v článku je zmenšila(takže pro originální velikost dejte PRAVÉ TLAČITKO MYŠI -> ZOBRAZIT OBRÁZEK) A samozřejmě NEKOPÍROVAT, děkuji :)

~http://t-m-r.blog.cz/ by Tarina S.
oddělovač by http://t-m-r.blog.cz/

Photos de mon chien # 2

29. srpna 2010 v 19:00 | Summer* alis Tarina Smile
úvodník by http://t-m-r.blog.cz/ Summer
~TO JE ON, MÉHO SRDCE ŠAMPION :D
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Tak a mám tu další várku fotek :)) Opět s mojí clebritou Argonkem. Mimochodem Argone už hrál ve filmu! S mým tátou, ten ho architektoval (?) prostě je filmový architekt :D Tady jsem opět fotila na chalupě, digitálním kompaktem Hitachi. Tyhle fotky nejsou tak úplně podobné. Je to spíš sbírak různých výrazů :D U každé fotky máte kratší popisek výrazu :)) A opět jen moje tvorba - autorská práva...jsem amatér...snad se líbí, jsem ráda za každý komentář :)) Fotek je tentokrát devět!

Photos de mon chien # 1

29. srpna 2010 v 18:14 | Summer*
úvodník by http://t-m-r.blog.cz/ Summer
Tak vám přináším první várku fotek. Dalo by se říct, že to je photoshoot s mým pejsekm :D Prostě kousal nějaký klacek a já zběsile fotila :)) Na fotky se vztahují autorská práva! Takže vás varuju...nekopírovat!!! Jsou jen moje tvorba! Jinak fotila jsem na chalupě digitálním kompaktem Hitachi :D Snad se bude líbit, budu ráda za každý komentář :)) A mimochodem, nečekejte nic světoborného, jsem opravdu amatérka :)) A je to šest fotek :) Ta poslední je sice lehce rozmazaná, ale vypadá tam jak nějaká šelma xDD

 
 

Reklama
Reklama